facebook

Tanórán kívüli egyéb foglalkozások

BTDSE (Brózik Tibor Taksonyi Diáksport Egyesület) által biztosított sportköri tevékenységek, sportolási lehetőségek

Atlétika: (Ebenspanger Dóra, Zöllei Zita, Gera Imre)

Hétfő: 15.30 – 17.00

Röplabda: (Gera Imre)

Hétfő: 17.00 – 18.30

Szerda: 14.30 – 17.00

Kosárlabda : (Kovács Eszter, Nagyné Kántor Zsuzsanna, Zsirai Gyula)

Hétfő: 14.30 – 16.00

Szerda: 17.00 – 18.30

Péntek: 17.00 – 19.00

Szertorna: (Zöllei Zita) (Tornaszoba)

Hétfő: 14.30-15.30

Csütörtök: 13.30-15.00

Péntek: 14.00 – 15.00

Floorball: (Ebenspanger Dóra)

Kedd: 14.30-16.00

Kézilabda: (Mikus Csilla)

Csütörtök: 14.30-16.00

Csütörtök: 14.30-16.00

Leány labdarúgás (1-4. évf.): (Szigecsán Norbert)

Kedd: 16.00 – 17.00

Csütörtök: 16.00 – 17.00

Leány labdarúgás (5-8. évf.): (Szigecsán Norbert)

Kedd: 17.00 – 19.00

Csütörtök: 17.00 – 19.00

Asztalitenisz (Szigecsán Norbert) (tornaszoba)

Szerda: 17.00-19.00

Gyógytestnevelés (Mikus Csilla)

Hétfő: 12.45-14.30

Szerda: 12.45-14.30

Csütörtök: 13.45 – 14:30

Péntek: 12.45-13.30

Backgammon/táblajátékok (Mikus Csilla)

Kedd: 14.45 – 16.15

Akrobatikus Rock&Roll: (Nemes Bettina) (Tornaszoba)

Kedd: 16.00-17.00

Péntek: 16.00-17.00

RG: (Kenéz-Kovács Dóra, Horváth Mónika) (Tornaterem, tornaszoba)

Hétfő: 15.30 – 17.30

Csütörtök: 16.00 – 17.30

Péntek: 14.30 – 17.00

Karate: (Körmendy Zsófia, Haas Zoltán) (Tornaszoba)

Kedd: 17.00-18.00; 18.00-20.00

Csütörtök: 17.00-18.00

Kickbox: (Gnyálin István) (Tornaterem)

Hétfő: 18.30-20.00

Szerda: 18.30-20.00

Karate: (Marossy Attila) (Tornaszoba)

Hétfő: 17:30-18.30

Íjászat: (Gerő László)

Vasárnap:

szeptemberben: 16.00-18.00 Nyárfás utca

Októbertől: 9.00-12.00 Tornaterem

Fashion Dance:  (Gál Boglárka) (Tornaszoba)

Kedd: 15.00 – 16.00

Csütörtök: 15.00 – 17.00

Péntek: 15.00 – 16.00

Kajak: (Gromann Gyula) (Tornaszoba; október-áprlis)

Hétfő: 18.30 – 20.30

Szerda: 19.00 – 21.00

Péntek: 17.00 – 19.00

Jóga: (Mészáros Henrietta) (Tornaszoba)

Szerda: 16.00 – 17.00